Teadlik toitumine ja liikumine

Teadlik toitumine ja liikumine 21.08 Nõmme-Harku terviserajal

25.00

Compare
Kategooria:

Kirjeldus

TEADLIK TOITUMINE JA LIIKUMINE

21.08.2018 KELL 19:00 NÕMME-HARKU TERVISERAJAL

Loeng toitumisest ja liikumisest kehakaalu vähendamise eesmärgil toimub seekord uues kuues – terviserajal liikudes. Abivahenditeks on meile BungyPump treeningkepid ja liikumistreener Toomas Kõiv tutvustab metsarajal, kuidas kõndimisest kogu meie keha toonust tõsta. Harjutused paneme ka koheselt praktikasse.

Loengud tavaliselt toimuvad saalides ja osalejad istuvad mitu tundi ühe koha peal paigal. Kehale on see sundasend ja tänapäeval on liikumist niigi väheks jäänud. Seekord aga läheme terviserajal ning räägime läbi kaalulangetamise puhul tekkinud müütidest. Võtame ette ka kalorid, kas neid peab jälgima ja lugema, kuidas erinevad dieedid kehale mõjuvad, miks suurte treeningkoormuste puhul kaal ei lange ning mida teha tohutu magusaisuga. Seda kõike ikke selleks, et Sina saad ennast oma füüsilises kehas jälle hästi tunda.

Loengu viib läbi funktsionaalse toitumise nõustaja Riinu Rätsep, kes toidu sees on kättpidi olnud pea terve oma elu, töötades mitmeid aastaid koka ja peakokana ning juhtinud erinevaid toitlustusprojekte. Viimased 5 aastat aga keskendunud rohkem teadlikule toitumisele, just sellele, mis füüsilist keha toetab, et meie eluaastad oleksid rõõmsad ja täis elujõudu kuni kõrge vanuseni välja. Õppinud on Riinu Annely Sootsi Tervisekoolis ja täiendanud oma teadmisi Eestis, Rootsis, Norras erinevate toitumisteadlaste juures.

Treeningsammud aitab ritta seada liikumistreener Toomas Kõiv Kes on BungyPump World ametlik treener ja koolitaja ida euroopa suunal. Toomas on selle liikumisega nüüdseks tegelenud aktiivselt kaks aastata ja tema eesmärgiks on parandada sadade tuhandete tervist, füüsilist vormi ja elukvaliteeti, ning seda läbi toitumise ja treenimise BungyPump treeningkeppidega.

Vajuta üritusel osalemiseks siia

Ürituse hind 25€. Osalemiseks registreeri ennast ja tasu ettemaks.

Suured tänud ja KÕNNIME KOOS!

Like Us On Facebook

X