fbpx

Meist

2016. aastal otsustasime hakata Rootsist Eestisse tooma unikaalseid BungyPump treening- ja käimiskeppe.

Meie suurimaks eesmärgiks on aidata sadu tuhandeid eestlasi parema iseendani- tervema ja õnnelikuma iseendani. Teiseks eesmärgiks on suunata eestlased nautima meie imelist loodust ning selle käigus parandada oma füüsilist vormi. Liikudes vabas looduses, nautides seda aega oma lähedastega, treenides oma üldfüüsilist tervist, saame tugevama tervise ja hea enesetunde.

Meil elutempo on liiga kiire ning vaba aega napib või ei ole üldse. Raske on leida aega treeninguteks. Oma vabast ajast on oluline leida aega ka oma lähedastele. Kasutades treenimiseks BungyPump keppe, teed treeninguid efektiivselt ja samuti saad kokku hoida väärtuslikku aega, mida saad veeta oma lähedastega.

Kasutades kõndimisel BungyPump keppe, on võimalus saavutada 77% efektiivsem treening kui tavakõnniga ning 39% kui kasutades tavapäraseid käimiskeppe.

Meie juurest leiad unikaalsed BungyPump treeningkepid, millel on sisseehitatud 20 sentimeetrine vedrustus. Kepid on saadaval erinevate mudelitena, mille takistus jääb 4 ja 10 kilogrammi vahele. Kasutades kõndimisel BungyPump keppe, tavakõnni asemel, saad Sa palju enamat – tugevam keha, suurem kaloripõletus ja parem vorm.

Vaata, kuidas treenida BungyPump treeningkeppidega

Close
Cart (0)

Ostukorvis ei ole tooteid. Ostukorvis ei ole tooteid.

Kodulehe hooldus